W jaki sposób nie uwodzić kobiet?

Przeczytaliście już pewnie setki tekstów na temat tego, jak uwodzić kobiety. Dlatego postanowiliśmy przedstawić sprawę z zupełnie innej perspektywy i skupić się na tym, jak tego nie robić. Często analiza błędów może dać więcej niż oklepane frazesy na temat zdobywania kobiecych serc. To takie wnioski zaowocują późniejszymi udanymi podrywami.

Jak się nie ubrać?

Zacznijmy od tego, że sam strój także musi być adekwatny do sytuacji. To nie jest żadna tajemnica, że kobiety lubią eleganckich mężczyzn, podobnie jak faceci lubią panie ubrane w wieczorowe suknie, które robią wrażenie. Dlatego też przyjdzie w dresach raczej nikomu nie zaimponuje, a może wręcz odstraszyć razem z pierwszym wrażeniem. Podobnie to będzie wyglądać w kwestii poszarpanej czy dziurawej koszulki w eleganckiej restauracji.

Z drugiej strony z elegancją też nie można przesadzić. Idąc do zoo czy nawet do kina, niekoniecznie trzeba narzucać na siebie garnitur. Jeśli kobieta będzie „gorzej” ubrana, to może ją to tylko zestresować i obniżyć jej poczucie wartości. Jednocześnie może skończyć się to tak, że będzie to jedyna i ostatnia randka, gdy popełnimy takie faux pas.

Liczy się też druga strona!

Wielu facetów, bojąc się niezręcznej ciszy, skupia się na sobie i mówieniu o własnym życiu. W ten sposób nie daje kobiecie żadnej przestrzeni do przedstawienia jej punktu widzenia i włączenia się w rozmowie. Może to być odebrana jako podstawa egoistyczna i nie jest pożądana przez żadną ze stron.

Poznaj, czym jest uwodzenie kobiet – sprawdź, jak efektywnie flirtować

Nie sprawdzi się także drugi sposób, a więc namolne naciskanie na to, aby to kobieta mówiła o sobie, jednocześnie nie przedstawiając w ogóle swojego charakteru czy zainteresowań. To wszystko musi być jak najbardziej wyśrodkowane i dopasowane do sytuacji oraz podejścia obu osób.

Nie jedź na szablonach rozmów

Gotowe scenariusze rozmowy? Żarty przygotowane na kilka godzin przed randką? Uwierz, to się nie uda. Nastaw się na sytuacyjny humor i nie wizualizuj w głowie konkretnych dialogów, bo to nic nie da. Spotkanie dwóch osób to zazwyczaj proces tak dynamiczny i różnorodny, że ciężko w tej kwestii cokolwiek przewidzieć, więc trzeba zdać się na swój charakter i swoją osobowość. Czasami trzeba pozwolić rozmowie na toczenie się własnym torem, bo to jedyny sposób, aby osiągnąć podrywowy sukces i zaimponować kobiecie.

Chamskie żarty zostaw dla kolegów

Wszyscy znamy męskie żarty – nie brak w nich przekleństw, rasizmu czy szowinistycznych podtekstów. Z pewnością nie jest to jednak najlepszy sposób, aby zaimponować kobiecie. To, co sprawdzi się w męskim gronie, niekoniecznie zaimponuje dopiero co poznanej pięknej przedstawiciele płci przeciwnej. Dlatego takie żarty lepiej zachować na męskie wieczory, a w tej sytuacji skupić się na delikatnych dowcipach i żartach sytuacyjnych, które nie mają na celu nikogo obrazić.

W ostatecznym rozrachunku i tak kluczowe są takie nieedytowalne czynniki jak chemia czy dopasowanie do siebie obu osób. Nie popełnianie powyższych błędów to dopiero początek udanego podrywu, cała reszta to już bardziej skomplikowana kwestia i często zależna od szczęścia. W każdym razie – powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *