Pomysł na prezent – niezapomniane przeżycia

Pomysł na prezent to jeden z tych, które najtrudniej przychodzą nam do głowy. W całym szumie reklam i banalnych upominków jak skarpetki czy perfum szukamy czegoś oryginalnego, czegoś, co sprawi osobie obdarowanej przyjemność i nie zrujnuje naszego portfela. Jednym z najlepszych rozwiązań będzie ufundowanie jubilatowi lub solenizantowi niezapomnianego przeżycia w postaci wycieczki, lotu balonem lub jazdy sportowym samochodem. Jakie konkretnie prezenty-przeżycia możemy spotkać na rynku ? Ile kosztują ? Na te wszystkie pytania odpowiedzi w dalszej części tekstu.

Myśląc o prezencie, zazwyczaj myślimy o czymś materialnym lub jakimś gadżecie, który będzie miłym upominkiem. Coraz bardziej popularne stają się przeżycie niematerialne jako prezenty. Ich dostępność jest wręcz imponująca. Oprócz licznych wysepek w galeriach handlowych w sieci znajduje się też sporo stron internetowych, które oferują takie podarki. Przeżycia nie są jeszcze główną gałęzią branży prezentów, ale ich popularność systematycznie rośnie. Coraz większe grono zadowolonych klientów poleca to rozwiązanie swoim znajomym lub wraca do tego pomysłu sama, gdy musi dać komuś prezent.

Na czym polegają?

Firmy zajmujące się takimi usługami sprzedają wybraną usługę i podają konkretny termin. Jedyne co dalej trzeba zrobić to wręczyć stosowne zaproszenie osobie obdarowanej i zjawić się w danym terminie na miejscu. Całą organizacją zajmują się pracownicy firm. Profesjonaliści odpowiednio przygotują lot balonem lub spływ łodzią. Cała niespodzianka odbywa się pod ich bacznym okiem. Osoba, która otrzymała takie podarunek, jest rozpieszczana i ma do dyspozycji wszystko, co najlepsze. Jest to ważne, gdy chcemy, aby dana osoba skorzystała z atrakcji po raz pierwszy w życiu.

Wejdź na stronę http://www.ministerstwogadzetow.com/prezenty.html i wybierz prezent

Co mamy do wyboru?

Wybór jest bardzo ogromny i każdy znajdzie z pewnością coś odpowiedniego dla swojego solenizanta/jubilata. Fanom motoryzacji do gustu z pewnością przypadnie wizyta na torze wyścigowym i jazda nowym modelem Ferrari, a amatorzy czekolady ucieszą się na wizytę w muzeum słodkości. Do najczęściej wybieranych prezentów oprócz jazdy samochodem i lotu balonem należy też lot samolotem, jazda monster truckiem i wizyta na strzelnicy. Obok bardzo popularnych atrakcji znajdziemy też kilka ciekawych przeżyć. Do takich można zaliczyć jazdę czołgiem, lot z odrzutowym plecakiem czy skok na linie z dachu.

Ceny

To z pewnością ważne kryterium przy wyborze prezentów. Przeżycia nie są najtańszym wyjściem, ale i też nie najdroższym. Podstawowe ceny jak wycieczki czy symulator samolotu zaczynają się od 100 do 150 zł. To ciekawa alternatywa dla sztampowych słuchawek lub gry. Bardziej zaawansowane przyjemności jak jazda samochodem czy lot balonem to koszt od 300 do 1000 złotych.

Wśród tak oryginalnych prezentów znaleźć można i dopracować coś dla każdego. Zadowoleni będą amatorzy egzotycznego masażu, jak i ci radni większych wrażeń. Ceny nie są aż tak duże, aby były istotny przeszkoda do sprawienia komuś radości. To bardzo ciekawa alternatywa do tradycyjny prezentów i z pewnością pozostają w pamięci do końca życia.

One Reply to “Pomysł na prezent – niezapomniane przeżycia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *